TEMPUS BAVARIA Košice-img
TEMPUS BAVARIA Košice
Priebeh:
Dokončené
Začiatok výstavby:
08.11.2022
Mesto:
Košice

Mesto Košice sa pripravuje na príchod novej architektonickej perly, ktorá bude niesť názov Tempus Bavaria. Tento unikátny projekt, vyvíjaný vo veľkých rozmeroch, sa stane novým symbolom modernosti a progresu v regióne.

Tempus Bavaria je zameraný na výstavbu multifunkčného komplexu, ktorý ponúkne širokú škálu služieb a možností pre obyvateľov Košíc. Súčasťou tohto projektu budú luxusné byty, kancelárske priestory, obchodné jednotky, reštaurácie a zábavné centrum.

Jednou z hlavných výnimočností Tempus Bavaria je jeho architektonický dizajn, ktorý kombinuje moderné a futuristické prvky s ohľadom na zachovanie miestnej kultúry a histórie. Budova bude mať impozantnú výšku, čo vytvorí nový panoramatický pohľad na mesto a jeho okolie.

Okrem estetického hľadiska bude Tempus Bavaria tiež zohrávať významnú úlohu v oblasti udržateľnosti a energetickej efektívnosti. Budova bude vybavená modernými technológiami, ktoré minimalizujú spotrebu energie a prispievajú k ochrane životného prostredia.

Výstavba Tempus Bavaria je plánovaná na nasledujúce roky a očakáva sa, že projekt bude mať pozitívny vplyv na miestne hospodárstvo. Okrem vytvorenia nových pracovných miest pre obyvateľov Košíc prinesie aj zvýšený záujem turistov o túto atrakciu.

Primátor mesta Košice, spolu so stavebnými spoločnosťami a architektmi, vyjadril svoje nadšenie pre tento projekt. Verí, že Tempus Bavaria prinesie novú identitu a prestíž mesta Košice a prispeje k jeho rozvoju ako moderného európskeho centra.

Tempus Bavaria je skutočnou vizionárskou výzvou pre Košice a dokazuje, že mesto je otvorené pre nové a inovatívne projekty. Tento komplex bude nielen estetickou dominantou, ale aj miestom, kde ľudia budú môcť pracovať, bývať a tráviť svoj voľný čas.

Podpísanie zmluvy

test

Začiatok výstavby

test

Dokončenie základovej dosky

test

Dosiahli sme prízemie

test

Dokončenie hrubej stavby

test

Ukončenie stavby

test